HANZEMİN markası’nın kuruluş unsurunu özetleyebilmek için sadece birkaç kelime yeterlidir: Başkalarının Yapamayacağı Noktalara Ulaşmak.

İnovasyon: dünyanın en geniş ocaklarından en yeni, en saf ve en mükemmel malzemeyi araştırmak, her zaman en iyi kaliteyi sağlamak ve piyasanın en çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için.

Hassasiyet: Doğal kalıplara, müşterinin ihtiyaçlarına ve projeyle ilgili gereksinimlere özel dikkat göstererek işleme taşı.

Dinamikler: HANZEMİN ürün seçiminden taşımaya kadar çeşitli aşamalardaki müşterilerin ve ihtiyaçlarının, dikkatinin ve desteğinin adım adım takip edilmesini sağlar.

Kalite: HANZEMİN, şirketinin özel bir özelliği. Her şey, personel alım satımından stoktan elde edilebilen geniş malzeme yelpazesine ve en ilgi çekici bitmiş çeşitli materyallerin incelenebileceği bir showroom’a kadar, sistematik olarak müşterilerin hizmetindedir.

Uzmanlık: Müşterilerle sürekli olarak büyümek için yılların verdiği deneyim ve her geçen gün ulaşılması gereken yeni hedefler sayesinde, dünyanın dört bir yanındaki referansları öven etkili beceriler.